Művezető

Paulik kft. - Hajdú-Bihar
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A rakodólapelem-gyártáshoz kapcsolódó termelési folyamatok operatív irányításaAz üzemrészben dolgozó munkatársak irányítása 40-50 főAktív részvétel a termeléstervezésben, készletgazdálkodásban és a leltári folyamatokbanA gyártási hatékonyság folyamatos fejlesztése, munkafolyamatok optimalizálásaA munkatársak támogatása a termelési célok elérésébenA termelési adatok napi szintű adminisztrálásaTeljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony stabil munkáltatói háttérrelStabil, versenyképes és megbízható fizetésRemek munkahelyi légkör és dinamikus csapatmunkaMaximális vezetői támogatás a betanulás alatt és azt követően isVáltozatos, izgalmas munkakörEmberséges, közvetlen hozzáállás a vezetőség részérőlTörekvés a munka és magánélet egyensúlyának betartásáraProfesszionális munkaeszközök biztosításaMinimum középfokú végzettségTermelésimunkában szerzett 2-3 éves - vezetői -gyakorlatMegbízható, önálló munkavégzés és magasfokú szervezőkészségMagabiztos, határozott személyiségExcel, Word, internet felhasználói szintű alkalmazásaErkölcsi bizonyítványFafeldolgozásban szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Művezető