Művezető

Stratos magasépítő zrt. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, irányítása, ellenőrzése Építésvezető munkájának támogatásaÉpítésvezető helyettesítéseBeérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvételeMűszaki, hatósági átadás-átvételben való közreműködésHibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása Elszámolások mennyiségi ellenőrzéseMunkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosításaKulcsember lehetsz egy dinamikus cégnél, mellyel együtt párhuzamosan növekedhetszTanulási és fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk ebben a pozícióbanCéges telefon, laptopBenzintámogatástVersenyképes jövedelemÉpítőipari szakképesítés és/vagy magasépítő technikusi végzettség1-3 éves kivitelezésben szerzett munkatapasztalat, de pályakezdőket is szívesen látunkJó szervezőkészségHatározott, magabiztos fellépésJó kommunikációs készségÖnálló munkavégzésFejlődés iránti töretlen elköteleződésStandard folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalatNyitottság az új megoldásokraStratégiai gondolkodásStressz és monotonitás tűrő képességAngol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Művezető