Művezető Erdőtelek

Prebeton zrt. - Erdőtelek
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező elemek vizuális ellenőrzése, dokumentáció áttekintéseMozgatást és beépítést végző alvállalkozók támogatása, szerelés koordinálása, ellenőrzése,Munkakörhöz kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátásaElőregyártás technológiájának megismeréseJavítási technológiák megismeréseElőregyártott elemek beépítési technológiájának megismeréseSzéleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségEszközök:
biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, akár a Székházban notebook, céges telefon.Legalább szakirányú technikusi végzettséggel rendelkezelGyakorlatias, műszaki szemléleted vanHatározott, támogató személyiséged vanElőregyártott szerkezetekkel kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent