Művelődésszervező

Sek budapest óvoda, általános iskola és gimnázium - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Közreműködés a kulturális, oktatási és sportrendezvények tervezésében, szervezésébne és végrehajtásában. Kapcsolattartás a rendezvények lebonyolításában résztvevő munkatársakkal, külsős szervezetekkel. A rendezvényekhez kapcsolódó költségvetések elkészítése és nyomon követése. A rendezvények népszerűsítése és kommunikációja a célcsoportok felé. Részvétel a művelődésszervezési stratégiák kidolgozásában és frissítésében. Események utókövetése. A rendezvények sikeres szervezésének és lebonyolításának biztosítása. A kapcsolódó költségvetések betartása és hatékony erőforrás-gazdálkodás. Az iskola kulturális, oktatási és sportrendezvényeinek pozitív megjelenítése. Az érdekelt felekkel való együttműködés és a jó kapcsolatok fenntartása. A jogszabályok, szabályozások és etikai normák betartása a rendezvények szervezése során. Versenyképes jövedelemnemzetközi környezetdinamikus légkörLegalább középfokú végzettség, előnyben részesítve a kulturális, oktatási, sport vagy rendezvényszervezési területeken szerzett végzettséget és/vagy tapasztalatokat. Előny 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben vagy rendezvényszervezés területén. Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek. Erős szervező- és problémamegoldó képességek. Jó időgazdálkodási és prioritáskezelési készségek. Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó körülményekhez. Megbízható és önálló munkavégzésre képes. Jó csapatmunka és együttműködési képességek. Kommunikációképes angol nyelvtudás. Jó számítógépes ismeretek, beleértve a Microsoft Office alkalmazásokat. Képesség több projekt egyidejű kezelésére és prioritások megállapítására. Elkötelezettség az iskola kulturális, oktatási és sportcélok iránt.