Műtőssegéd

Medicover egészségközpont zrt. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az operáló team tagjainak szakszerű, pontos segítéseA műtőbe kerülő páciensek szakszerű kezelése, gondozásaA területén elrendelt minőségcélok megvalósításaRugalmasságot, az állást lehet vállalni teljes munkaidőben havi 2-3 ügyelettelvagy alkalmi jelleggel, heti pár nap vállalása is lehetséges, előre egyeztetett időpontokban, havi beosztás szerint, így akár mellékállásként is nyitottak vagyunk az együttműködésre.KiszámíthatóságotHosszú távú munkalehetőségetModern munkakörnyezetetMedicover egészségiztosítástKórházban szerzett tapasztalatSzakképzett műtőssegéd képesítés Pályakezdők jelentkezését is várjuk.Csapatmunka, szervezőkészségJó kommunikációs készség Munkavégzés helye és jellege:
Budapest, XIII. kerület. Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével a lenti "
gombra kattintva lehet. Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapon érheti el.

Jelentkezzen most a következőre:
Műtőssegéd