Műszerész

Metyx hungary kft. - Kaposvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzem termelő gépeinek elektronikai karbantartása - szövőgépek, CNC gépek, gyanta infúziós gépek, vákuumszivattyúk, tekercselők, szálvégtelenítők, egyébGépek elektromos javítása hiba eseténGéptelepítések, áttelepítések elektronikai felmérése, kivitelezéseKapcsolószekrények építése/módosításaPLC vezérelt eszközök hibakeresése, kábelhibák kiküszöböléseGépeken, épületgépészetben történő változtatások szabványos módosításaÉpületgépészeti feladatok elvégzéseEsetenként a mechanikus szerelők munkájának segítéseMűszakpótlékokJelenléti bónuszCafeteria100 % helyi és távolsági bérlet költségtérítésCsaládbarát munkahelyMultikulturális környezetSikeres, összetartó csapatHosszútávú, biztos és folyamatosan fejlődő munkahelySzakirányú végzettség – Villanyszerelő vagy Elektronikai műszerészLegalább 2 év valamilyen elektronikai tapasztalat - CNC gépszerelés, épületgépészet, PLC vezérlések, hajtástechinka, stb. Ügyelet vállalásaÜzemben, elektromos karbantartóként végzett tapasztalatPneumatika, Hidraulika, szervovezérlések, elektronikai tapasztalataFAM vizsgaÉrintésvédelmi felülvizsgálatra való jogosultságKosaras emelő kezelői képesítésAngol nyelv ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Műszerész