Műszeres Üzemviteli Szakértő

Mol nyrt. - Szank
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

A MOL Magyarország vállalatcsoport egy integrált olaj-, gáz- és petrolkémiai csoport, mely négy országban van jelen, székhelye Budapest, és közel 8000 főt foglalkoztat. A MOL Magyarország, mint zászlóshajó szervezet a nemzetközi MOL Group tagja, mely az egyik legnagyobb vállalat Közép-Kelet Európában.
A vállalatról:
Megoldásokban gondolkodunk (youtube.Com)
A Kutatás Termelés MOL Kiskunhalas-Szank Régió szervezetéhez olyan
MŰSZERES ÜZEMVITELI SZAKÉRTŐ-t
Keresünk,
Akinek a feladata a Kiskunhalas-Szank Régió területén a felügyelet alá tartozó
technológiák, objektumok szén-hidrogén termeléshez kapcsolódó ipari létesítmények, berendezések, üzemeltetése, műszer-irányítástechnikai rendszerek üzemvitele, felügyelete, karbantartó csoport irányítása, napi és heti feladatok ütemezése.
Munkavégzés helye:
KT Kiskunhalas-Szank Régió területe, Szank központtal.
Munkarend:
hétfőtől péntekig 8 órás nappalos
Pozíciód fókusza:
Munkatársunkként a Mol KT Kiskunhalas-Szank Régiójához tartozó folyamatirányító rendszerek üzemeltetése, karbantartásának irányítása, műszerész karbantartók tevékenységeinek ütemezése, külsős alvállalkozókkal való kapcsolat tartás, villamos és gépész csoporttal való együttműködés, rövid és hosszútávú projektekben való részvétel lesz a feladatod.
Továbbá a csapat részeként feladatod lesz:
6 fős technikusi csapat koordinálása
Éves karbantartási költségvetés megtervezése
Felügyelet alá vont joghatályos mérések üzemeltetése, kalibráltatások ütemezése
Éves projektek műszaki tartalmának meghatározása, adatszolgáltatás a tervezéshez, tervzsűrizés, kivitelezés felügyelete, műszaki ellenőrzése, ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése.
Hibaelhárítások és előre tervezett karbantartási feladatok ütemezése, anyagok rendelése és előkészítése.
Felelősséggel tartozik a technológiai rendszerek szakszerű, biztonságos karbantartásáért, valamint az elvégzett munkákat igazoló dokumentációk vezetéséért.

Amit tőled várunk:
Legalább középfokú releváns szakmai végzettség (elektronikai műszerész, mechatronikai műszerész, villanyszerelő, stb),
Karbantartásban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Felhasználó szintű számítógép kezelés, MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Érvényes „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
Mobilitás
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Előnyként értékeljük:
Felsőfokú szakmai végzettség (Villamosmérnök vagy Villamos mérnök asszisztens, irányítástechnikai mérnök, stb.)
Ipari automatizálás-folyamatirányítás terén szerzett gyakorlat
Villamos és pneumatikus rendszerek ismerete
Műszaki ellenőr végzettség
Robbanásbiztos kivitelű villamos berendezések kezelői, karbantartói végzettség
Robbanásbiztos vezető végzettség
Olajipari szakmai ismeretek
PLC, DCS, DELTAV programozásában szerzett tapasztalatok
Amit neked nyújtunk:
Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag 13. havi fizetéssel
Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
Szakmai és egyéb képzések biztosítása
Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
Wellbeing juttatások az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
Laptop és telefon – korlátlan telefoncsomaggal, magánhasználatra is
Szakmai - vezető képzések
Változatos technológiai környezet
Nagyfokú önállóság
Szükséges kompetenciák:
Önálló, felelős munkavégzés, rugalmasság
Szervezőkészség, kommunikációs készség
Stressztűrő képesség, nagy munkabírás, kitartás
Agilitás, konstruktív együttműködés, csapatszellem
Megoldásközpontú gondolkodás, pozitív beállítottság
#LI-KKI