Műszakvezető

Étcs kft. - Érdi Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Korszerű, automatizált, 15000 m3/nap kapacitású szennyvíztisztító telep üzemeltetése és kapcsolódó átemelőtelepek távfelügyeleti rendszerének üzemeltetése folyamatos munkarendben.A megfelelő vízminőség biztosítása érdekében szükséges üzemeltetési műveletek, beállítások elvégzése, folyamatirányító rendszer felügyelete.Műszakba beosztott dolgozók irányítása.Karbantartási műveletek felügyelete.Lakossági hibabejelentések fogadása.Ügyeletirányítói feladatok ellátása.Változatos feladatok, szakmai kihívásokfiatalos csapatstabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségfelelősségteljes munkakörkedvező munkaidő beosztásstabil, piacképes bérezésSzakirányú felsőfokú végzettség, pl.:
építőmérnök, környezetmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, vízellátás-csatornázás szakmérnökLegalább két év szakmai tapasztalat amely megfelel a vonatkozó 16/2016. V. 12. BM rendeletnekB kategóriás jogosítványElőnyt jelent a vízellátás-csatornázással vagy környezetvédelemmel kapcsolatos felsőfokú végzettség és szennyvíztisztító telepi üzemeltetési tapasztalat