Műszakvezető

Globus zrt. - Debrecen
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Műszkavezetői pozícióban a csomagoló gépek ismereténél is fontosabb az emberekkel való bánásmód képessége, mivel napi szinten szükséges a felsővezetés felé riportálni, valamint a munkavállalók között kiosztani az ellátandó feladatokat. A munkakör betöltőjének fő feladata az aktuális csomagolási programban foglaltak teljesítése, ehhez pedig szükséges:
A csomagolások megfelelőségének, helyességének ellenőrzése, dokumentálásaA rendelkezésre álló létszámmal való gazdálkodás, igyekezve a legoptimálisabb létszámkihasználásraFolyamatosan figyelemmel kísérni a teljesítmény alakulását és az azt negatívan befolyásoló tényezőket, dokumentálni a problémákat és javaslatot tenni azok elhárításáraA dolgozók folyamatos oktatása, új belépők beilleszkedésének segítéseKözreműködni a működtetett minőségirányítási rendszerek és a HACCP működtetésében, fejlesztésébenA minőségirányítási rendszerben, valamint a munkavédelmi szabályzatban foglaltak betartása, ellenőrzése, oktatásaNemzetközi háttérű, stabil élelmiszeripari vállalatHosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai és vezetői tréningekBéren kívüli juttatások:
cafeteria, éves bónusz, toborzási bónusz, rendszeres dolgozói csomagokMunkábajárás támogatása:
vállalati buszok számos környező településről, helyközi bérlet vagy benzinköltség támogatásaKözépfokú végzettségMinimum 3 év releváns szakmai tapasztalat, gyártó vállalatnálMinimum 1-2 év vezetői tapasztalatJó szervezőképesség, megbízhatóságÖnálló munkavégzés, vezetői rátermettségLean szemléletÉlelmiszeripari tapasztalatAzonos munkakörben szerzett több éves tapasztalat