Műszakvezető

Fabetker kft. - Nádudvar
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A kiadott napi termelés feladatok előkészítése, végrehajtása, felügyelete
Gyártási jelentés készítése
A műszakban beosztott 20-30 fős csoportok helyszíni irányítása
Intézkedések meghozatala napi gyártási problémák felmerülése esetén
Jogszabályoknak, szabványoknak, technológiai utasításoknak való megfelelés biztosítása
Adott projektek irányítása, menedzselése
Kapcsolattartás a társ szervezetek munkatársaival raktár, MEO, TMK Megbízható, stabil, biztos hátterű nagyvállalati tulajdonos
Hazai tulajdonos
Lehetőség a szakmai fejlődésre egy olyan építőipari kivitelezési csoporthoz tartozó munkáltatónál, amely nemzetközileg és hazai színtéren is magas szakmai ismertségnek és elismerésnek örvend
Versenyképes jövedelemÉpitőipari felsőfokú szakirányú végzettség
Alapfokú MS Office használat
Nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség
Rugalmasság
Jó problémamegoldó képesség
Csapatban való munkavégzésCAD programok ismerete, használata
Hasonló területen szerzett tapasztalat