Műszakvezető

Bat pécsi dohánygyár kft. - Pécs
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A gépszemélyzet vezetője és támogatója a meghatározott műszakban és cellábanAz aktuális előírásoknak és ajánlásoknak megfelelően elvégezi a rendszeres teljesítmény értékeléseket, folyamatosan visszajelzést ad beosztottjainak az aktuális teljesítményekrőlA Line struktúrát támogatja az IWS bevezetési fázisábanAktív résztvevője a napi termelési megbeszéléseknek DDS, támogatja a csapatot akció tervek kidolgozásábanMeghatározza a Pit Stop előre tervezett gépállás erőforrásokatA gépleállások okainak feltárása, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzéseMegérti az adott cella és műszak prioritásait és ennek megfelelően irányítja a cellátA gyártási ütemterv alapján támogatja a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő gyártásbanFolyamatosan javító intézkedéseket fogalmaz meg a gépek teljesítményének növelése érdekébenVezeti a hibafeltárási és megoldási folyamatokatÚtmutatást ad a gyártási folyamatokhoz és biztosítja a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációtFelügyeli a műszakos IWS tevékenységek megvalósulásátTámogatja és fejleszti a gépegység felelősöketversenyképes fizetésmultinacionális környezetjuttatási csomagMinimum középfokú végzettségVezetői készségekHatározott fellépésErős kommunikációs készség, csapatjátékos attitűdFelhasználó szintű számítógépes ismeretek MS OfficeEH&
S szabályok és előírásokismereteFelhasználói szintű SAP ismeretMicrosoft Excel ismeretTermelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat Tapasztalat:
1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat Munkarend:
több műszak