Műszakvezető Csomagoló Területre

Fornetti kft. - Kecskemét
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A csomagológépkezelők és a csomagolók napi munkájának koordinálása, csomagolási munkafolyamat ellenőrzéseFelelősség a csomagolóanyag készletgazdálkodásértNapi leltárt készítéseA csomagolóanyagok minőségének ellenőrzéseA csomagológépek, mérlegek, fémdetektorok beállítása, működésük és higiéniai állapotuk folyamatos ellenőrzéseMinőségellenőrzés, mind az anyagok, mind az elkészült csomagolások területénTermeléshez szükséges dokumentáció elkészítéseMűszaki hibák jelzése a karbantartás feléA paraméterek által meghatározott megfelelő termék előállításának koordinálása és felügyeleteA selejtképződés minimalizálására való törekvésStabil, piacvezető nemzetközi vállalati környezetMunkába járási támogatásTámogató, emberközpontú vállalati kultúraCéges mobiltelefonKözépfokú iskolai végzettségMS Office csomag felhasználói szintű ismereteRugalmasság, terhelhetőségLegalább két év vezetői pozícióban szerzett tapasztalatJó kommunikációs készségMagasfokú stressztűrő képességHatározottságJó problémamegoldó képességGyors és higgadt reakció a váratlan helyzetekbenMunkavállalók motiválása és mentorálásaTermelő vállalatnál szereztéltapasztalatotAngol nyelvtudással rendelkezel