Műszaki Támogató Specialista

Recruby hungary kft. - Zugló
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünkhöz keresünk erős szakmai tapasztalattal rendelkező személyt Műszaki támogató specialista pozícióba, ahol a termékcsoportokkal kapcsolatban felmerülő kérdések szakszerű támogatása lenne a fő feladat. Partnerünk az európai villamossági piac egyik maghatározó szereplője, aki korszerű és modern lakossági és ipari épületautomatizálási megoldásokat nyújt. Ha érdekelnek a különféle műszaki termékek, szereted megérteni működésüket és ezt a tudást hasznosítanád is, hogy másoknak segíts ezzel, akkor az alábbi pozíciót neked szántuk! Ha erős műszaki szaktudással rendelkezel és szívesen képviselnéd a céget partnerei előtt, akkor várjuk jelentkezésed.
Műszaki támogató specialista
Feladatok
Cég termékeivel kapcsolatban felmerülő kérdések szakszerű megválaszolása
Ügyfelek és partnerek műszaki támogatása
Dokumentáció készítése, frissítése
Viszonteladók oktatása (továbbfejlesztett termékekről, újdonságokról)
Észrevételek és javaslatok kommunikálása a támogatott termékekkel kapcsolatban
Elvárások
Villamosmérnök végzettség
3 év villamossági(épületautomatizálás) területen szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs készségek
Erős műszaki beállítottság
Alapfokú angol nyelvtudás
Előnyök
Villanyszereléshez használt relék ismerete
Fali szerelvények és vezeték nélküli eszközök ismerete
Közép- vagy felsőfokú angol nyelvtudás
Amit kínálunk
Utazási támogatás
Baleset és életbiztosítás
Modern iroda
Családias munkahelyi környezet
Biztos háttér
Munkavégzés helye
Budapest, Budapest XIV. kerület