Műszaki Szakelőadó (Anyagfelhasználás Tervezői)

Máv vagon - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A vonat nem vár, de mi téged igen, ha szeretnél egy profi csapat tagjává válni! Téged várunk, ha van már tapasztalatod műszaki jellegű, adminisztratív, anyagfelhasználás tervezésű feladatok ellátásában és megfelelő a végzettséged. Hozd magaddal szaktudásodat, mi pedig adjuk neked a biztos hátteret!
Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója ajánlotta számodra, jelentkezésed után lépj a Munkavállalói ajánlási program menüponthoz, majd töltsd ki a MAP ajánlószelvényt!
Új munkatársunk feladatai lesznek
- közreműködik a járműjavítási, karbantartási és járműmenedzsment koncepció kialakításában
- közreműködik a dinamikus karbantartási, javítási anyagkontroll-rendszer működtetésében, felügyeletében, a szükséges járműmennyiség optimális költségfelhasználása érdekében
- részt vesz a karbantartási anyagtervezési rendszer felügyeletében, koordinálja az éves anyagterv készítését, valamint negyedéves felülvizsgálatát
- felméri és összegyűjti a készletek, valamint a Társaság működéséhez szükséges anyag- és anyaghoz köthető szolgáltatási igényeket
- irányítja az éves igénytervezést, statisztikai terveket készít, valamint meghatározza az éves igénytervek alapján a beszerzési mennyiségeket, a karbantartási, javítási, gyártási és üzemeltetési területek maradéktalan, zavartalan kiszolgálásának érdekében az optimális készletszintek fenntartása mellett
- közreműködik a készletgazdálkodást támogató informatika rendszer fejlesztésében, javaslatot tesz az egységes adatbázisok kialakítására
- közreműködik a raktári készletek leltározásának előkészítésében és lebonyolításában, együttműködik a leltározó és a számviteli szervezettel
- ellátja a DMS rendszerrel kapcsolatos iktatási, irattározási, archiválási feladatokat
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- érettségi
- középfokú műszaki végzettség
- 5 év szakmai gyakorlat

Előnyként értékeljük
- SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
- DMS rendszer felhasználói szintű ismerete
- vasúti szakképesítés
Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatási csomag (havonta önkéntes nyugdíjpénztári támogatás és egészségpénztári tagdíj-kiegészítés, éves munkavállalói lojalitás elismerés)
Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
2024-05-15
Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.