Műszaki Rajzoló

Mayekawa hungary engineering kft. - Diósd
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

MILYEN FELADATOK VÁRJÁK? Közreműködés a tervezési folyamatbanFolyamatábrák készítése3D CAD modellek készítése csőhálózatok, kalorikus gépészeti rendszerek3D modellekből tervlapok, anyagkigyűjtések készítéseKöltségvetési kiírások, műszaki dokumentációk készítéseKözreműködés helyszíni felmérésekben és műszaki ajánlat készítésekbenKivitelezés időszakos helyszíni ellenőrzése a saját tervek alapján8 órás munkaidős foglalkoztatás rugalmasHatározatlan idejű munkaszerződésMunkábajárás támogatása saját gépjármű használatáhozMunkavégzéshez szükséges eszközök laptop, mobiltelefon, irodaszerek stb.Egészségpénztár, baleset- és betegségbiztosításVáltozatos feladatokSzakmai fejlődési lehetőségek tervezői tudás, kiállítás, konferencia, tréningPályakezdőket is fogadunk!JELENTKEZZEN, AMENNYIBEN:
Műszaki szakirányú minimum középfokú végzettsége vanÉpületgépészet, áramlástan, kalorikus rendszerek területén szerzett tudással/tapasztalattal rendelkezikMagabiztos az AutoCAD 2D program használatábanExcel program felhasználói szintű ismeretével3D modellező rendszer ismeretével pl Plant3D/Revit/Inventor/Solidworks/CATIAMűszaki rajz készítési ismeretekkelTársalgási szintű angol nyelvtudássalJó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggelUtazási hajlandósággal rendelkezik alkalomszerű terepi felmérések, beüzemelésekPrecizitás és elemzőkészség jellemziSzereti az önálló munkavégzést, ugyanakkor csapatban is tud és szívesen működik együttMűszaki szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettségMűszaki rajzolói területen szerzett tapasztalatHűtéstechnikai ismeretek, gépészeti ismeretekHaladó szintű Excel ismeretek