Műszaki Projektvezető

Mcdonald’s - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Új építésű- és átépítési projektek műszaki épületgépészeti-, elektromos- és légtechnikai és konyhatechnológiait területének teljes körű és magas szintű projektmenedzsmentjét fogod ellátni. Projektek előkészítésében való közreműködés. Meglévő étterem hálózat átalakításának-, felújításának-, értéknövelő beruházásainak és egyéb átépítési projektek teljeskörű műszaki és pénzügyi menedzselése. Új éttermi kialakítási projektek műszaki és equipment területének teljeskörű műszaki és pénzügyi menedzselése. Folyamatos minőségi, mennyiségi és technológiai ellenőrzések megszervezése a vállalkozók tevékenységének összehangolása a kivitelezés során. A hatósági engedélyeztetésért is Te leszel a felelős. A meglévő étteremhálózat műszaki és konyhatechnológia szakértelmet igénylő javításaihoz fogsz szakmai támogatás biztosítani. Az műszaki és konyhatechnológiai területen lévő szerviz partnerek menedzsmentje is hozzád fog tartozni. Társosztályokkal, éttermekkel és külsős partnerekkel fogsz kapcsolatot tartani. A projektekkel kapcsolatos műszaki és konyhatechnológia körbe tartozó és a projekthez szükséges beszerzések lebonyolítása is a hatáskörödbe tartozik majd. Nem mellesleg egy kiváló, lendületes csapat tagjaként fogod formálni a jövő Mekijét!Műszaki Projektmenedzserként a Hálózatfejlesztési Csapatunkhoz. Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat a mindennapok során. Az irodából, otthonról és a McDonald’s éttermekből dolgozunk. Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során. Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szüksége a csapatunk bármelyik tagjának. Cafeteria20% kedvezmény a Mekis fogyasztásaidraPest Vármegye bérletÉves BónuszMinimum 5 év épületgépészet vagy műszaki projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat. Felsőfokú szakirányú végzettség Gépészmérnök, Épületgépész vagy Műszaki menedzser. Középfokú angol nyelvtudásAutoCad tudásB kategóriás jogosítványMagabiztos felhasználói MS Office ismeretekRugalmasság, megoldásorientáltságPrecizitás, terhelhetőség