Műszaki Projektvezető Üzletberendezés, Belsőépítészeti Kivitelezés

Euronics – vöröskő kft. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki beruházási projektek teljeskörű lebonyolítása
Új kiskereskedelmi üzletek műszaki kialakítása, felújítása, átalakítása, az ehhez kapcsolódó építészeti, elektromos és gépészeti munkák kivitelezésének koordinációja;
Üzletberendezések kivitelezésének, átalakításának, valamint a hozzá kapcsolódó erős- és gyengeáramú kivitelezések, áru- és vagyonvédelmi rendszerek kivitelezésének, külső és belső dekoráció kivitelezésének lebonyolítása
Kivitelezési munkák felmérése, előkészítése, koordinációja
Árajánlatok bekérése, tendereztetések lebonyolítása
Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
Helyszíni projektvezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése, az építési műszaki ütemezés, a minőség, a határidő és a költségkeret figyelembevételével.
Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki adminisztrációja, elszámolások elkészítése, műszaki tervdokumentációk begyűjtése, ellenőrzése
Pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
Megvalósult műszaki beruházásokból elemzések, kimutatások elkészítése
Szakmai kapcsolattartás kivitelezőkkel, beszállítókkal
Meglévő üzletek rendszeres műszaki szemléje, állapotfelmérése, beruházási javaslatok készítéseStabil cégháttér
Versenyképes juttatási csomag alapbér, bónusz, cafetéria
Céges gépjármű magánhasználattal
Kihíávsokkal teli, változatos munka
Fiatalos, dinamikus csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Kiválasztást követően azonnali munkakezdés
Folyamatos szakmai fejlődésLegalább középfokú műszaki szakirányú végzettség magasépítő technikus, épületvillamossági, illetve épületgépész technikus
Számítógépes ismeretek:
MS Office programok kiváló ismerete
B kategóriás jogosítvány
Releváns munkatapasztalat
Határozott fellépés, világos, lényegre törő, egyértelmű kommunikáció
Kiemelkedő szervezőkészség és problémamegoldó képesség
Önálló, precíz, eredmény orientált munkavégzésre való képesség
Felelősségvállalás, valamint elkötelezettség a munkája iránt
Gyakorlati munkától sem idegenkedő hozzáállás
RugalmasságTöbb éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
Felsőfokú műszaki végzettség műszaki manager, építőmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök
AutoCAD, MS project, műszaki költségvetés készítő szoftver gyakorlati ismerete