Műszaki Minőségbiztosító

Medi-radiopharma kft. - Érdi Járás
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki QA felügyelet biztosítása az épülő és a már műkődő sterilgyógyszergyárunkbanMűszaki deviációk kockázat értékelése, kivizsgálásaMűszaki berendezések, folyamatok változtatásainak minőségbiztosítási támogatásaMűszaki SOP-ok minőségbiztosítási támogatása, készítéseValidálási, kalibrációs, kvalifikációs protokollok, riportok jóváhagyásaHatósági és partneri auditokon részvételnemzetközi gyógyszercégnél szerezhető tapasztalatversenyképes bérezés, céges egészségbiztosításéves bónusz a vállalati eredménytől függőenmunkába járás költségeinek térítésehome office lehetőséginspiráló munkahelyi kultúraA munkavégzés helye:
Érd Vasúton Budapest- Kelenföld megállótól akár 10 perc alatt eljutsz hozzánk.Székhelyünk fekvése autóval történő közlekedés M6, 6-os út, 7-es út szempontjából is kedvező.Cégünkről és épülő új üzemünkről a honlapunkon találsz bővebb információt.Várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal! felsőfokú mérnöki gépész, vegyész, biomérnök végzettséggel rendelkeziklegalább 3 év releváns gyógyszeripari tapasztalattal bíraz angol nyelvet legalább középfokú szinten használja írásban és szóban egyarántaz MS Office-t felhasználói szinten kezeliszakmai felelősségvállalással végzi tevékenységétproaktív hozzáállású és megoldásorientált szemléletűprecíz és megbízhatóműszaki kvalifikáció területen szerzett tapasztalataszeptikus gyártási munkafolyamatok ismeretekockázatelemzésben szerzett jártasság