Műszaki Létesítményüzemeltetési / Karbantartási Mérnök

Apleona magyarország kft. - Maklár
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Maklári multinacionális partnercégünktelephelyén anapi létesítményüzemeltetési / karbantartási feladatokműszaki támogatása/koordinálásaKarbantartási utasítások, tartalék alkatrész listák készítése, aktualizálása gépkönyvek alapjánKapcsolattartás a megbízó képviselőjévelAműszaki/karbantartásifolyamatok felügyelete, karbantartók munkájának szakmai támogatásaKapcsolattartás az alvállalkozókkalAműszaki üzemeltetéshez, karbantartáshozszükséges ajánlatkészítések lebonyolításaA kapcsolódó folyamatok során felmerülő hibák regisztrálása, a szükséges intézkedések megtétele vagy továbbítása a megfelelő személy irányábaRészvétel a tűz- és munkavédelmi bejárásokon és oktatásokon, a megállapított hiányosságok megszüntetésében való közreműködésA nyitott feladatok, bejelentett hibák folyamatos nyomon követése a hibabejelentőrendszerbenA felmerülő ad-hoc problémák kezeléseEseti projektmunkák felmérése, partner felkutatása, árajánlat bekérése és azok továbbítása a megrendelő számáraTelephely Vezető munkájának támogatásaJelentések készítéseStabil, multinacionális létesítményüzemeltetési szolgáltató vállalatKihívásokkal teli feladatkörSzakmai fejlődési és kiteljesedési lehetőségFelsőfokú műszaki végzettség épületgépész mérnök előnyt jelentMagabiztos számítógépes felhasználói ismeretek MsOffice -Excel!-, OutlookKarbantartási, létesítményüzemeltetési területen szerzett legalább 3-5 évesszakmai tapasztalatÜgyfélorientált szemléletÖnálló és felelősségteljes munkavégzésre való képességJó problémaelemző és problémamegoldó képességPrecíz, pontos, dinamikus munkavégzésCsapatmunkára való képességStressztűrő képesség