Műszaki Kontrolling Szakértő

Mvm démász áramhálózati kft. - Szeged
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A műszaki kontrolling elemzések és az ezekhez szükséges adatgyűjtési feladatok tervezése, szervezése és összehangolása
Rendszeres és eseti műszaki adatszolgáltatások elvégzése más szakterületek részére
Stratégiai célkitűzésekben, eszközstratégiai tervezésben illetve hálózati éves és középtávú műszaki mennyiségi tervezésben való részvétel valamint végrehajtásának ellenőrzése
A rendelkezésre álló belső és külső erőforrás kapacitástervezése, folyamatos ütemezése, ellenőrzése, hatékonysági elemzések készítése
Tervkövetés és várható terv teljesítés készítése
Hatékonyságjavítási lehetőségek valamint a nem megfelelő működési és végrehajtási folyamatok feltárása, javításaBiztos, stabil vállalati háttér
Teljesítmény alapján járó bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás, magán egészségbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Rugalmas munkaidőGazdasági és/vagy műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
Erőforrás-gazdálkodás koordinálásában, adatgyűjtésben szerzett műszaki szempontú vagy villamos elosztóhálózat üzemeltetés területen szerzett szakmai tapasztalat
Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
Műszaki informatika rendszerek MIRTUSZ, MIRTUSZ- WPC felhasználó szintű ismerete
SAP rendszerek SAP CO, MM, IS-U felhasználó szintű ismereteKislétszámú munkacsoport, vagy projekt feladat koordinációjában szerzett tapasztalat