Műszaki Értékesítő Külföldi Piacok

Euro-clear kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Cég által forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése, új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben egyaránt, műszaki kérdésekben nyújt segítséget a cég partnerei részére, az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése, beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben, Ideje nagy részét utazással tölti, reprezentációs tevékenységet végez, képzi a kereskedelmi partnereket. Bónusz, céges autó saját használatra is, versenyképes jövedelemhosszú távú biztos munkahely, fiatalos csapat, kulturált munkakörülmények. Értékesítő vagy területi képviselő tapasztalat, Szlovák / német / szerb / román nyelv tárgyalási szintű ismerete, B2B értékesítési tapasztalat, műszaki érdeklődésönálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés, jó kommunikációs képességfelhasználói szintű PC ismeret„B” kategóriás jogosítván, utazási hajlandóság. Piacismeret vízkezelés vagy épületgépészet területen,