Műszaki Előkészítő Zalaegerszeg

Strabag általános építő kft - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki előkészítés,Tervek felülvizsgálata, tervezői egyeztetés, összehasonlítások készítése,Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékeléseAlvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállításaSzerződések előkészítésében való aktív részvétel,Kalkulációk, ajánlatok összeállítása, műszaki egyeztetésVersenyeztetés során felmerült műszaki kérdések tisztázásaCég saját szoftvereinek alkalmazása, Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.Felsőfokú mérnöki végzettség pl.:
építőmérnök, infrastruktúra építőmérnök végzettségÉpítési területen szerzett szakmai tapasztalat előnyFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek MS Office,AutoCAD ismeret előny