Műszaki Előkészítő Magasépítés/Debrecen

Strabag epitoipari zrt. - Debrecen
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

500 mio Ft – több milliárd Ft értékű magasépítési projektek műszaki előkészítése tender és kivitelezési fázisban, követése és lezárásakivitelezési munkák, munkarészek költségeinek meghatározásamennyiségfelmérések és -ellenőrzések készítésealvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelésekapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel, megrendelővelversenyképes fizetés laptop, okostelefon gondoskodunk munkatársaink folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a régióközpontunkra jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fogsz találkozniszakirányú felsőfokú végzettség építész- vagy építőmérnök3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatalaposságönállóságfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek MS Officenyitottság a folyamatos tanulásra, a digitális eszközök és munkamódszereink irántB kategóriás jogosítványELŐNY:
kivitelezésben szerzett tapasztalatELŐNY:
BIM ismeretekELŐNY:
idegennyelv ismeret angol vagy német