Műszaki Előkészítő, Költségvetéskészítő

Semmelweis egyetem létesítményfejlesztési és-üzemeltetési igazgatóság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Felújítások, épületkarbantartási feladatok magasépítési szakági szakmai előkészítése során munkanemenként bontott, tételes építőipari költségvetés elkészítése árazott és árazatlan formában, a megvalósulási folyamat koordinálása;
Hosszú, közép, és rövidtávú gazdálkodási tervek elkészítésében magasépítési szakági szakmai közreműködés;
Műszaki jellegű anyagok előkészítése döntéshozatalra, ezt követően a feladatok végrehajtása;
Műszaki tervdokumentációk, költségvetések szakági felülvizsgálata;
Közreműködés a megvalósult beruházásokkal, felújításokkal kapcsolatos jótállási, szavatossági, kötelező alkalmassági jogok érvényesítésében;
Felettese rendszeres tájékoztatása;
Nyilvántartások vezetése, kapcsolódó levelezések intézése, iratok, dokumentumok vonatkozó előírások szerinti kezelése;
Beszerzések szakmai megfelelőségének igazolása;
A fenti feladatokon kívül a felettese által kiadott utasítások végrehajtása;
Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás;
Betanítás-képzés, szakmai mentorálás;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Nagy múltú egyetem, stabil munkahely;
Kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel;
Irodai munkarend, péntek14.00-ig;
Jó hangulatú közösség;
Dinamikus csapat;
Versenyképes fizetés és juttatások;
Cafeteria SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség;
Családbarát munkahely vagyunk:
Ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
Háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport;
Saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
Mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;
Szakmai középfokú végzettség magasépítő technikus képesítés;
Min. 1.5 év tapasztalat magasépítés tervezése/kivitelezése területén;
Jó kommunikációs készség;
Precizitás, saját munkájára igényesség;
Jó szervezési és problémamegoldó képesség;
Büntetlen előélet és cselekvőképesség;
MS Office felhasználói szintű ismeretek;
TERC Építőipari Költségvetés-készítő szoftver felhasználói szintű ismerete;