Műszaki Árajánlatkészítő

Vts hungary kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyféligényeket és a termékek tulajdonságait szem előtt tartva minőségileg megbízható rendszerek kiválasztása, összeállítása.Napi feladatok:
VRF és hőszivattyú berendezések árajánlatainak műszaki kidolgozása és beárazásaMűszaki tervek egyeztetése tervezővel. A tervek vizsgálata berendezés oldaláról:
műszaki korlátok, megkötések, gépészeti igények ellenőrzése, javaslatok adásaMűszaki árajánlatok készítése, kezeléseVRF és hőszivattyú berendezések műszaki háttértámogatása értékesítő kollégáknakEseti feladatok:
Megrendelt projektek műszaki támogatásaElőkészített vagy futó projektek projektmenedzseri támogatásaModern irodaházunk tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető 1-es villamos, M2-es metró a közelbenBoltok, étterem, gyógyszertár, csomagpont 5 perc sétával elérhetőKlasszikus irodai munkarend, szabad hétvégékkel és ünnepnapokkalHa tanulni szeretnél, rugalmasan tudjuk kezelniCsapatépítő programokkal színesítjük közösségi életünketAzonnali kezdéssel is várunk csapatunkba!Minimum középfokú műszaki mérnöki vagy rokonterület min. érettségi végzettségAnalitikus látásmódMűszaki angol nyelvismeretExcel felhasználói szintű ismereteÉpületgépész felsőfokú végzettség hűtéstechnika ismeretVRF, hőszivattyú berendezésekben szerzett releváns műszaki tapasztalatÉpületgépészet vagy klímatechnika területen szerzett több éves szakmai tudásF-gáz I jogosultság