Műszaki Ajánlatkészítő Mérnök

Ostorházi kft. - Százhalombatta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti lehetőségek felkutatása, növekedési lehetőségek feltárásaMeglévő és új ügyfélkapcsolatok építése, menedzseléseÜgyféligények azonosítása, elemzéseBeérkezett ajánlatkérések kezeléseÁrajánlatok kidolgozása, tételes költségvetés készítéseFolyamatos kapcsolattartás az ajánlatkérővelMegrendelések utánkövetéseSzükséges felmérések elvégzése, vevői elvárások pontosításaVevői elégedettség felmérésPozícióhoz illeszkedő, motiváló jövedelemCafeteria SZÉP kártyaHosszú távú munkalehetőség egy komoly perspektívával rendelkező, stabil hátterű cégnélSzakmai fejlődési lehetőségÖsszetartó, fiatalos lendületű és dinamikus csapatCéges rendezvények, csapatépítő programokFelsőfokú műszaki végzettségMűszaki rajz olvasási készségTeljesítmény-, eredmény- és sikerorientált hozzáállásCsapatjátékos attitűdElszánt, kitartó, céltudatos személyiségKitűnő kommunikációs és döntéshozó készségHatározott fellépés, jó tárgyalási készségGyakorlott irodai szoftver felhasználó"
B"
kategóriás jogosítványAngol nyelvtudás szóban és írásbanMűszaki mérnöki diploma, különös tekintettel a bevonattechnika összetett technikai ismereteireKereskedelmi diploma pl. üzleti adminisztráció, marketing, pénzügyi- vagy kereskedelmi mérnökGyakorlati tapasztalat értékesítési vagy marketing területenGyakorlati tapasztalat műszaki tartalmú árajánlatok készítésébenIsmeretek a bevonattechnika, korrózióvédelem területén, beleértve a bevonatok típusait, alkalmazási módszereit és azok tulajdonságaitKépesség az ügyfelek igényeinek azonosítására