Munkaügyi Szakértő Bicske

Spar magyarország kft. - Fejér Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalatnál működő munkaidő menedzsment rendszer jogszabályi megfelelőségének biztosításaMunkaügyi ellenőrzésekben történő képviseletJogszabályi változások nyomon követése, implementálásaA szervezet szakmai támogatásaÜzemorvosi szolgálatokkal történő rendszeres kapcsolattartásSzakmai területét érintő vállalati szabályzatok frissítéseSzoros együttműködés a vállalat jogi és minőségbiztosítási csapatávalKapcsolattartás a vállalatnál működő érdekvédelmi szervezetekkel13. havi juttatástSPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegigEgyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknélEgészségbiztosítási csomagotHűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatástMunkába járás támogatásaMagas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattalHome office lehetőségetKihívásokkal teli, változatos munkakörtSzakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőségetNyelvtanulási lehetőségetMentorprogramot, ami segíti a betanulásodFelsőfokú végzettségetTárgyalóképes angol vagy német nyelvtudástMagas fokú szakmai ismereteket, minimum 3 éves szakmai tapasztalatot munkajog/munkaügy területénFolyamat és rendszer szintű gondolkodásmódotHatékony időmenedzsmentetProaktív, önálló munkavégzéstAgilis és innovatív személyiséget és gondolkodástMS Office felhasználói szintű ismeretétB kategóriás jogosítványtElőnyt jelent:
Munkajogi szakokleveles tanácsadó végzettségMS Excel kiemelkedő ismereteSAP HR modul ismereteMultinacionális cégnél szerzett tapasztalat