Munkahelyi Mérnök Épületgépész

Bayer construct zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Épületgépész főmérnök, épületgépész projektvezetők munkájának támogatásaNapi riportok készítéseÉpületgépész árajánlatokból ártükrök készítése, generál ajánlat összeállítása, műszaki tartalom ellenőrzése és felülvizsgálataProjekt statisztikák készítéseÁtadás-átvételi dokumentációk ellenőrzéseFiatalos csapatKiváló munkakörülményekKiemelt bérezésVersenyképes juttatási csomagFejlődési lehetőségCéges autóKözépfokú műszaki végzettségHasonló munkakörben szerzett tapasztalatFejlett szervezőkészség, csapatmunka, összetett támogatói feladatok koordinálására, átlátásáraPontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzésre képességAutoCAD és MS Excel felhasználói ismereteB kategóriás jogosítványBIM szoftverek ismereteÉpületgépész tervezői ismeretekAngol és/vagy német nyelvtudásKözbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalatFelsőfokú szakirányú épületgépész mérnöki végzettség