Munkafelvevő

Ivanics kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Szervizrészleg szolgáltatásainak értékesítéseGépkocsik szervizbe történő felvétele, interaktív munkafelvétel elvégzése igény szerintHibakeresés, minőségellenőrzésGaranciális és szavatossági igények elbírálása, engedélyezési eljárás lefolytatásaSzerelők munkaelosztása, munkaszervezésÁrajánlatok készítéseSzervizrészleg általános rendjének, tisztaságának betartatásaÜgyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezeléseÜgyfélszerzés és megtartásCseregépkocsi és autómentés igények felvétele és továbbításaRaktári rendelések igazolása, ügyfél értesítések és időpont-egyeztetések végzéseTelefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadásStabil szervezeti háttérKulturált munkakörnyezet, barátságos légkörTeljes munkaidőHosszú távú együttműködés lehetőségeAutóiparban szerzett tapasztalatközépfokú műszaki végzettségB kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítógépes ismeretekJó szervező- és problémamegoldó készségÜgyfélcentrikus szemléletmódKiváló kommunikációs képességMagas stressztűrő képességTerhelhetőségMegbízható, önálló munkavégzésFelsőfokú végzettség főiskolai, egyetemi diplomaMunkafelvevői területen vagy autószerelésben szerzett tapasztalatIdegen nyelv ismerete