Munkafelvevő - Szerviz Tanácsadó

Autócentrum szabó kft. - Érdi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szerviz előjegyzés tervezése, követéseÁrajánlat készítése és egyeztetés a megrendelővelÜgyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, munkafelvételi folyamat lebonyolítása és szervezéseJavítási feladatok elosztása, ütemezése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkelElvégzett munkák ellenőrzése, gépkocsi átadásaÜgyfelekkel történő kapcsolattartásFlotta partnerek szerviz igényeinek teljes körű lebonyolításaÁtlagon felüli alapbérrel -és teljesítményed alapján plusz juttatással díjazzuk munkádatPörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból és a csapatodbólMagyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz13autómárka gyári támogatását kaphatodImmár 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük a munkádatJól működő, könnyen kezelhető rendszerekkel dolgozhatszFolyamatosan fejlesztheted tudásodJól összeszokott lendületes csapatot irányíthatszKiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17-igMunkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalatSzakirányú, műszakiközépfokú végzettségJó szervező és problémamegoldó készségÖnálló, precíz munkavégzésSzámítógépes ismeretekHatározott, megbízható személyiségCsapatban való együttműködésÜgyfélközpontú beállítottság„B” kategóriás jogosítványFiat, Ford, Renault, Suzuki típusú gépjárművek ismerete