Munkafelvevő - Székesfehérvár

Postaflotta kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

MUNKAFELVEVŐ FÜGGETLEN SZAKSZERVÍZ
Székesfehérvári szakszervíz keres munkafelvevő munkatársat a csapat bővítése érdekében.
Ha szereted az autókat, dinamikus vagy, és élvezed az ügyfélkapcsolatokat, akkor ez a lehetőség neked szól!
Feladatok
Ügyfelek fogadása és szakszerű tájékoztatása szolgáltatásokról
A műhelykapacitás optimális kihasználtságának érdekében a szerelő munkatársak tevékenységének szervezése, az előjegyzés folyamatos vezetése
Szervizszolgáltatások értékesítése
A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
Számlázás
Elvárások
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek.
Magas szintű ügyfélorientáltság.
Jármű szerkezeti ismeretek, alkatrész ismerete
Ügyviteli szemlélet, pontosság,
Előnyök
Műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
Munkafelvevői vagy értékesítői tapasztalat autóipari területen
Számítógép felhasználó szintű kezelése, széles látókör, logikus gondolkodás, pontos, precíz munkavégzés ,
B,C kategóriás vez.Engedély
Előny VW, Opel gyártmányok ismerete.
Amit kínálunk
Fix alapbér, teljesítmény arányos kiegészítés, cafetéria, év végi bonusz
Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
Korrekt munkakörnyezet és csapatmunka
Munkavégzés helye
Székesfehérvár, Raktár utca