Működésfejlesztési Szakértő

Mvm services zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A társaság folyamatainak minőségmenedzsmentje, egységes, sztenderd és hatékony működés biztosítása
Folyamatmenedzsment feladatok ellátása, folyamatok fejlesztése, dokumentálása, karbantartása, szabályozása, PDCA ciklus működtetése
Folyamati KPI mutatók és dashboardok kialakítása, folyamatriporting rendszer bevezetése, folyamatgazdai szerep támogatása, ezek által a folyamatos fejlődés biztosítása
Hatékonyságnövelési, megtakarítási lehetőségek feltárása, fejlesztési projektek problémamegoldó módszertan alapján történő megvalósítása, vagy a megvalósítás támogatása
Belső szabályzatok harmonizációjának biztosítása a folyamatmenedzsment elvekhez és rendszerhez
A működés fejlesztési feladatok megvalósítását követő, megfelelő időben történő visszamérések megvalósítása, az eredmények bemutatása
A társaság vezetése által meghatározott folyamatok, szervezetek esetében célzott diagnosztikai feladatok végrehajtása a fejlesztési potenciálok feltárása érdekében
Szervezeti és társasági szintű döntés előkészítő anyagok készítése a vezetők számáraHosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
A folyamatosan növekvő, fejlődő cégcsoportnak köszönhetően változatos, gyakran kihívást jelentő feladatok
Cafeteria
Éves bónusz
Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár hozzájárulás
Élet- és balesetbiztosítás
Tréningek és változatos oktatások, konferenciák;
wellbeing programok és sportolási lehetőségek széles köre várja a kollégákatBSc/MSc szakirányú végzettség minőségirányítási, műszaki, gazdasági
Legalább 3 év szakmai tapasztalat
Lean, Six Sigma ismeret
Projektek vezetésében tapasztalat
MS Office felhasználói ismeret
B kategóriás jogosítvány
Ideális jelöltünk gyakorlatias, folyamatszemléletű és problémamegoldó gondolkodásmód jellemzi. Könnyen felismeri a nagy rendszerek összefüggéseit, rendszerben gondolkodik, rugalmasan alkalmazkodik a körülményekhez és gazdaszemlélettel rendelkezik.Visio és PowerPoint használat előnyt jelent