Működésfejlesztési Menedzser

Magyar posta zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Részt veszel a Társaságnál alkalmazott egységes folyamatmenedzsment módszertan működtetésében. Felméred a vállalati folyamatokat, illetve folyamat módszertani támogatást nyújtasz a folyamat dokumentálások során.
Folyamatauditokat végzel, felülvizsgálod a szakterületek működési folyamatait, -feltárod és beazonosítod a fejlesztési lehetőségeket, javaslatot teszel az optimalizálására és közreműködsz azok megvalósításában.
Támogatod a szervezetfejlesztési projektek, illetve a vezető munkatársak munkáját belső szervezetfejlesztőként:
igények és szükségletek felmérése, szervezetfejlesztési folyamatok működésének biztosítása, koordinálása.
Megvizsgálod a Társaság szervezeti egységeinek működési hatékonyságát, javaslatot tesszel ezek optimalizálására. A javaslat kidolgozásához a szükséges döntés előkészítést megvalósítod és koordinálod.
Részt veszel a napi működéshez szükséges belső szabályzatok és folyamatok elkészítésében, kialakításában.
Visszaméred a folyamat- és működésfejlesztések eredményességét.
Biztosítod, hogy a kontrollok összhangban legyenek a folyamatleírásokkal és megfelelően dokumentálásra kerüljenek.Egyetem/főiskolai műszaki, gazdasági vagy humán szakirányú végzettség
Folyamatmenedzsment ismeretek
MS Office termékek felhasználói szintű ismerete
Jó kommunikációs és együttműködési készség
Kiváló rendszerszemlélettel rendelkezelARIS Business folyamatmenedzselő szoftver használata
LEAN módszerek ismerete
1+ éves folyamatmenedzsment tapasztalat