Műanyag Fröccsöntési Szerszám Mérnök

Trenkwalder kft - Veszprém Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új fröccsöntő szerszámok tervezésével kapcsolatos tevékenységek ellátása, valamint már használatban levő szerszámok működésének optimalizálása
Folyamatoptimalizált tervezési megoldások nyújtása az új műanyag alkatrészeknél
Hatékony szerszámtervezés, gyárthatósági analízis készítése, kiértékelése
Új és csere szerszámozási tevékenység koordinálása, validálása
Műszaki értékelés és fejlesztési javaslat nyújtása a szerszámkészítő és műanyag fröccsöntő beszállítók számára
Részvétel a fröccsöntési minőségi problémák megoldásában
Szerszámok bevezetésének koordinálása a tervezéstől a PPAP-ig
Beszállítókkal való konzultáció a szerszámok meghatározásában és a berendezések, anyagok vagy alkatrészek beszerzése érdekében
Társosztályokkal való együttműködés
Elvárások / Requirements
Mérnöki végzettség pl :
gépész- vagy mechatronikai mérnök szakon
Legalább 5 év tapasztalat szerszámtervezés, gyártás és projektmenedzsment területen nemzetközi autóipari gyártási környezetben
Kiváló analitikai és problémamegoldási képességek
ISO TS 16949 szabványismeret
APQP, FMEA, SPC folyamatmodellek ismerete
Tapasztalat berendezések és szerszámok beszerzésében
Folyékony angol nyelvtudás
Fröccsöntési szimulációs programok használata
Amit nyújtunk / Benefits
Családias légkör multinacionális környezetben
Kihívó szakmai feladatok
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria
Negyedéves teljesítménybónusz
Pulykapénz
Munkába járási támogatás