Moon Üzletfejlesztési Munkatárs

Porsche hungária ker. kft. - Budaörs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A MOON márka küldetésének, termékeinek ismerete, e mellett a VW konszern és a versenytárs márkák elektromos és plug-in hybrid autóinak alapvető ismerete.Napelem rendszerek és energiatároló berendezések, mint a megújuló energiatermelés MOON termékeinek alapvető ismerete.Éves célok és az azok teljesítéséhez szükséges tervek / stratégia megalkotása és végrehajtása.Célpiacok / új üzleti területek felkutatása, értékelése, ügyféladatbázis építés.Sales lead generálás.Az ügyféligények alapján termék és szolgáltatás fejlesztés javaslatok kidolgozása.Árajánlatok és adott esetben pályázati anyagok elkészítése, illetve azok elkészítésének támogatása.A MOON termékeinek értékesítése, az értékesítési és kivitelezési projektek vezetése / felügyelete.A MOON márka értékesítés orientált képviselete rendezvényeken, konferenciákon.Cégautó magánhasználattalMedicoverCégspecifikus juttatásokEgészségnapSzakmai és nyelvi tréningek, szakmai rendezvényekSportolási lehetőségSzínes szociális élet, kulturális programokÖnálló felelős munkavégzés lehetősége izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal Munkavégzés helye:
BudaörsFelsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség5+ éves releváns szakmai tapasztalatNémet és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudásSales Force felhasználói szintű ismerete előnyt jelentKiváló szervező- és kommunikációs készségSaját belső igény a folyamatosan fejlődő és változó e-mobilitás világának megismerésére, az új információk kutatása és beépítése a meglévő tudásba