Mol Telepvezető (Pécs)

Mol nyrt. - Pécs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

MOL Telepvezető
Munkavégzés helye:
Pécs
Ha csatlakozol a csapatunkhoz, az alábbi feladataid lesznek:
Vezetőként a telepi munkának és működésnek szervezése és irányítása. EBK szabályok maradéktalan betartatása.
Külső hatóság felé képviselete a telepnek, és felelősség a telepen belül logisztikai területen történtekért.
Telepi technológiai rendszerek zavartalan működtetése
Fejlesztési irányok, feladatok, meghatározása
CAPEX projektek tervezésében és kivitelezésében való részvétel
Üzleti terv kialakítása, tervezett CMS (karbantartási költség) és PTE terv szerinti költségek betartatása
Felelősségel tartozás az árukészletek mennyiségi és minőségi megőrzéséért (termékfogadás, -tárolás, és kitárolás)
Kereskedelmi szerződéseknek és vevői igényeknek megfelelő forgalmazási tevékenység, szállítási terv megvalósítása
A területhez tartozó beosztott munkavállalók irányítása, oktatása
Hatékonyságnövelő projektek támogatása és megvalósítása
Üzembe érkező beszállítók és kivitelezők szakmai támogatása
Hatósági és belső ellenőrzések és auditok lebonyolítása
Téged keresünk, ha:
Rendelkezelreleváns felsőfokú végzettséggel (Olaj- és gázmérnök, Gépészmérnök, Vegyészmérnök stb.)
Ismered az olajipari technológiákat, értéklánc működését és vegyipari gépek működését(Downstream területi ismeretek)
Tapasztalt vagy a veszélyes anyagok tárolásához, forgalmazásához kapcsolódó biztonsági rendszerek üzemeltetésében
Dolgoztál 5-10 évet hasonló műszaki területen, és rendelkezel üzemeltetési, karbantartási tapasztalattal
Hatékony problémamegoldó vagy, és érdekednek tartod, hogy jó kapcsolatokat alakíts ki és tarts fenn közvetlen kollégáiddal, beszállítókkal, társosztályokkal.
Működési területet érintő jogszabályok általános ismeretével rendelkezel
Rendelkezel felhasználói szintű MS Office és SAP ismeretekkel, LOGIR, COTAS, telepi SCADA ismeretével
Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Angol középfokú tudással rendelkezel
Amit mi ajánlunk:
Fejlődési lehetőség
15% éves Bónusz
Bruttó 800K/Év Cafetéria,
Medicover
IPhone