Mobil Szerviztechnikus

Jungheinrich hungária kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Jungheinrich Hungária Kft. ügyfeleinél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros targoncák javítása és karbantartása. Versenyképes fizetésBéren kívüli juttatás SZÉP kártyaEgészségbiztosításStabil munkahely, hosszú távú munkalehetőségFolyamatos képzés és szakmai fejlődésNyitott, befogadó és támogató szerviz csapatKorszerű munkaeszközökMunkavégzéshez szervizautó, telefon, laptopAutószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség2-3 éves járműgépészeti/villamossági szakmai tapasztalatIT eszközök magabiztos, felhasználói szintű használataÖnálló és igényes munkavégzésNyitottság a folyamatos tanulásra a műszaki megoldások terénMagabiztos fellépés és kommunikációNapi utazási hajlandóságB kategóriás jogosítványTargoncák, emelő-, rakodógépek ismereteA munkavégzés helyéhez közeli lakóhelyMagasban végzett munkára való hajlandóság /25m/Erősáramú képzettség /400V/