Mobil Szervizszerelő Szekszárd

'axiál' kft. - Szekszárd
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

A területéhez tartozó mezőgazdasági gépek állapotfelmérése, helyszíni szervizelése és javításaúj gépek gyártói előírás szerinti beüzemelésemunkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvételemunka dokumentálása e-munkalaponkorszerű, átlagon felül felszerelt szervizautómagas minőségű munkaruházat és védőfelszerelésmodern kommunikációs eszközök, melyek segítik a hatékony munkavégzéstCafeteria, étkezésitámogatás, dolgozói kedvezményekcéges rendezvényekteljes körű betanításfolyamatos mérnöki támogatás a háttérbőlszakmai fejlődés:
oktatások, továbbképzési lehetőségekmin. 3 év szakmai gyakorlatot szerzett erő- és munkagépek, esetleg építőipari, személy- és tehergépjárművek javításábanmezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy gépjárművillamossági szerelő végzettségűB-kategóriás jogosítványa vanfontos a rugalmasság és mobilitás, hiszen az önálló munkavégzés főként terepen folyikdiagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasságelektrotechnikában, hidraulikában való gyakorlottságtargoncavezetői gyakorlat, érvényes bizonyítvány 3324, 3315teleszkópos rakodógép Manitou kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány 4511önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalatszámítógépes felhasználói szintű ismeret