Mobil Létesítménytechnikus - Veszprém

Tesco global áruházak zrt. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A területhez tartozó boltok látogatása a Mobiltechnikusi csapatvezető által összállított terv szerint és prioritási lista alapján.Az áruházakban felmerülő karbantartási hibák elhárítása, ellenőrzések és megelőző karbantartások elvégzése.Festési, gipszkartonozási, burkolatjavítási munkák illetve végzettséget nem igénylő elektromos munkák elvégzése.Az elvégzett munka rögzítése az egységes fenntartási rendszerben (pl:
Verisae).Külsős beszállítók részére információ, dokumentáció biztosítása a Tesco előírásoknak megfelelően.A munkakör 12 órás munkarendben és 3 havi munkaidőkertben működik.Elvárás a munkaidőn kívüli, előre tervezett, csoporton belüli készenlét biztosítása.Budaörsi központi irodában a fenntartási osztályon a mérnökök, specialisták, call center-es kollégák valamint a területen és áruházakban a területi fenntartási vezetők, mobil csoportok és az áruházi létesítmény technikus kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért.A fenntartási osztályon belül lehetőség van a szakmai képzésekre, fejlődésre és előrelépésre.Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együttBetanítás, képzések, tréningek valamint színes céges programok várnakIngyenes Épület karbantartói képzés biztosítása, melynek végén a képző intézmény hivatalos tanúsítványt ad át az elvégzett képzésről.**A képzésben való részvétel feltétele a tanulmányi szerződésekre vonatkozó mindenkori szabályzat betartása.Bér és juttatások (Teljes munkaidő esetén)Átlagosan elérhető bruttó jövedelem:
637.800 Ft/hó*Alapbér és fix terület alapú bérkiegészítés:
Bruttó 512.000 Ft/hóPótlékok:
15%* A bér tartalmazza az alapbért, a területi bérkiegészítést, műszakpótlékot, cafetériát.Béren felüli juttatások:
Havi 16.000 Ft választható cafetériacsomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km10%-osdolgozói kedvezményminden Tescós vásárlás utánIngyenesenigénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagjátCsaládbarát támogatásaink:
Extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetőségeJubileumi jutalom#LI-DNIB kategóriás jogosítványSzakirányú végzettség és/vagy tapasztalat.Jó munkabírás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó képesség.Csapatban való együttműködésOkos telefon használatSzámítógépes alapismeretek (Windows, Office)Utazási hajlandóság napi rendszerességgel (A pozíció mobilitást igényel, napi maximum 100 km távolságban történő munkavégzés munkaidőben.)