Mobil Értékesítési Tanácsadó Vállalkozói - Nyíregyháza

Otp bank nyrt. - Nyíregyháza
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Kis- és középvállalati szegmensben ügyféltárgyalások szervezése, külső helyszínen történő lebonyolításaA területen történő KKV akvizíció koordinálásaAz ügyfél igényeinek megfelelő üzleti megoldások kidolgozása, és a bank vállalati termékeinek értékesítéseA portfólió folyamatos bővítése és proaktív menedzseléseAz ügyfelek számára a közvetlen és magas színvonalú szakmai tanácsadás biztosításaA központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezeléseVersenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalékAlkalmazotti jogviszonyCafeteriaCéges személygépjármű, laptop, telefonRugalmas munkaidőFolyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések Jelentkezési határidő:
2024.05.18.Legalább középfokú végzettséget szereztélSzakmailag ismered a vállalkozások működésének sajátosságaitÜgyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezelKiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készséged vanÉrtékesítési szemlélet és képességNagyfokú önállóság és sikerorientáltságLegalább 3 év vállalati finanszírozási vagy értékesítési területen szereztél már tapasztalatotB kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezelFelsőfokú szakirányú végzettségMikro, kis- és középvállalati ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat, banki vállalati termékek ismeretePénzügyi és számviteli ismeretekTárgyalóképes angol nyelvtudás