Mobil Értékesítési Tanácsadó - Lakossági - Nyíregyháza

Otp bank nyrt. - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása, fiókok akvizíciós tevékenységének támogatásaBanki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése, elsősorban ingatlanhitel termékek, értékesítési munka szakértői támogatásaAz ügyfelek menedzselése a teljes értékesítési, engedélyezési és szerződéskötési folyamat nyomon követésévelKözponti leadek és fiókból érkező ügyfélajánlások határidőben történő feldolgozása, megkeresések központi rendszerben történő rögzítése és azokból történő értékesítésVersenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalékAlkalmazotti jogviszonyCafeteriaCéges személygépjármű, laptop, telefonRugalmas munkaidőFolyamatos szakmai képzések Jelentkezési határidő:
2024.05.23.Pénzügyi, gazdasági területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettségMinimum 1 éves banki, értékesítési tapasztalatB kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat és mobilitásÜgyfélközpontúság, teljesítményorientáltság, kiváló kommunikációs képességIngatlanhitelezési területen szerzett szakmai tudás, tapasztalat5 vagy annál több éves banki, értékesítési tapasztalat