Mobil Alkatrész Értékesítő Simontornya

Agri cs magyarország kft. - Simontornya
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A régióban üzemeltetett Case-IH géppark feltárása, patnerek felkeresése, rendszeres kapcsolattartás. Alkatrész és szervízigények feltárása, tanácsadás, állapotfelmérések lebonyolítása. Szervízigények vevőszolgálati üzleti lehetőségek kezelése. Alkalmazotti jogviszony. Alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés. Teljes munkaidő. Stabil munkahelyi háttér. Lelkes, innovatív és profi munkatársak. Középfokú műszaki végzettség. Felhasználó szintű számítógépes ismeretek. Dinamikus, kreatív személyiség. Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség. B kategóriás jogosítvány. Földrajzi mobilitás és rugalmasság. Önálló munkavégzés és motiváltság. Mezőgazdasági gépek üzemeltetése, javításaterületén szerzett tapasztalat. Angol nyelv ismerete. Hasonló területen szerzett gyakorlat.