Minősített Hegesztő

Kvv tartály és csővezeték építő zrt. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A KVV Tartály és Csővezeték építő Zrt. – korábban OT INDUSTRIES-KVV Kivitelező Zrt.
- komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú vállalat. Több mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és nemzetközi olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:
Minősített hegesztő
Munkatársat.
Feladatok:
Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek hegesztése.
Műszaki és minőségi elvárások betartása.
A használatba adott gép és ehhez kapcsolódó munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése.
Elvárások:

Hegesztő szakmunkás végzettség,
18. életévét betöltött személy legyen,
135-ös hegesztő minősítés és/vagy
141/111 (AWI/ Bevont elektródás kézi ívhegesztés, bázikus elektródával) eljárásról érvényes minősítés (ha lejárt, akkor a lejárati dátum ne legyen régebbi 6 hónapnál),
Rugalmasság (egyéb munkafolyamatokban való részvétel)
Terhelhetőség
Pontosság
Önállóság
Előny:

Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte,
EWS végzettség
Több év hegesztői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat