Minőségvizsgálati Mérnök (Miskolc)

Melon hr technology kft. - Miskolc
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük. 6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas
Www.Kozut.Hu
Feladatok
A laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok megtervezése, elvégeztetése, ellenőrzése és az eredmények kiértékelése;
Az ISO 9001 és ISO/IEC 17025 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer hatékony működtetésével összefüggésben meghatározott feladatok elvégzése;
Együttműködés a kapcsolódó egységekkel, kapcsolattartás a Megrendelővel, Mérnök szervezettel, Kivitelezővel
Irányítja a laboratóriumi csoportok szakmai és adminisztratív tevékenységét
Elvárások
Egyetemi vagy főiskolai műszaki szakirányú végzettség (építőmérnök, közlekedésmérnök, anyagvizsgáló mérnök
Min. „B” kategóriájú járművezetői engedély
MS office haladó szintű ismeretek
Előnyök
Több éves szakmai tapasztalat
Laboratóriumi tapasztalat
SAP rendszer használata
Amit ajánlunk
Önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
Ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
Fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
Számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
A közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.Kozut.Hu oldalon találsz!
Munkavégzés helye
Magyarország, 3529 Miskolc, Soltész Nagy Kálmán utca 173