Minőségügyi Technikus

Lotte aluminium - Környe
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Alumínium fólia gyártásához szükséges anyag-, és
TermékvizsgálatokVizuális ellenőrzések és mérőeszközös mérések
VégrehajtásaAdatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbenTechnológiai és mérési utasítások betartásaReklamációk kivizsgálásának támogatásaTermékauditok támogatásaMintakezelés és előkészítés a munkautasítások szerintA vállalat célkitűzéseinek megvalósításához szükséges
Releváns feladatok kivitelezéseA vállalati irányítási rendszerek minőségügyi és
Környezetvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi szabványok, stb. előírásainak
BetartásaA munkahelyi vezető útmutatásai szerinti
Munkavégzés, projektekben való részvételVersenyképes, tudásszinttől függő bérezésCafeteria már az első hónaptólJelenléti bónuszMunkába járás támogatása autóval történő bejárás
Esetén br. 50 Ft/kmFejlődési lehetőségHosszú távú munkalehetőségCsaládias hangulatFémipari vállalatnál, minőségellenőrzés területén
Szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalatMinimum középiskolai/technikusi végzettség szükséges,
Preferáltan vegyész/műszakiMagas szintű számítógépes felhasználói ismeretek – MS
Office ismeret és gördülékeny használat word, excel, power pointJó szervezőképesség és elemzőképességMegbízhatóság, szabálykövetés, pontosság és kezdeményezőképességMűszaki érdeklődés és beállítottságÖnálló, pontos és precíz munkavégzésAutóipari és/vagy aluminiumipari beszállítónál szerzett tapasztalat Metrológusi
Végzettség és tapasztalatMérőrendszerekkel
Kapcsolatos szabványok ismerete MSA,VDA5Statisztikai
Folyamatszabályozás ismerete SPC