Minőségügyi Rendszermérnök

General plastics kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Rendszerkövetelmények betartásának felügyelete a teljes szervezeten belül, beleértve az új vevők elvárásait isA vállalat minőségügyi kézikönyvének karbantartásaA minőségügyi követelmények változásainak elemzése és a változások beépítése a rendszerbeA vállalat belső audit rendszerének szervezése és irányítása, illetve az ehhez kapcsolódó javító intézkedések riportálási rendszerének teljeskörű karbantartásaBelső rendszerauditok elvégzése, szervezése, belső auditorok oktatásaA minőségügyi tudatosság és üzleti hatékonyság növelése érdekében tartott tréningek lebonyolításaRendszeres KPI felülvizsgálatok szervezése, közreműködés a hatékony intézkedések kidolgozásábanFejlesztéssel kapcsolatos aktivitások felügyeleteFolyamatfejlesztéssel kapcsolatos aktivitások támogatásaKülső minőségügyi rendszerauditokon való részvételA vevőink által preferált minőségtechnikák bevezetésének és hatékony alkalmazásának segítése és támogatása root cause analysis, six sigma, poka-yoke stb. Versenyképes fizetésÉves bónusz a vállalat pénzügyi eredményei alapjánTörzsgárda jutalomAjánlási bónuszBejárás támogatásaVállalati mobiltelefon és laptopHome-office lehetőségSzakmai képzések, nyelvoktatásDolgozói kedvezmények sport, étkezés, kikapcsolódásCéges rendezvények Mikulás ünnepség, Családi nap stb. Egészségmegőrző programok és szűrővizsgálatokFelsőfokú műszaki végzettségBelső auditori végzettségAutóipari szabványok és minőségügyi rendszerek ismereteLegalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalatJó kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs készségekKommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban