Minőségirányítási Menedzser

Cerbona élelmiszergyártó zrt. - Székesfehérvár
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A minőségirányítási vezetővel együttműködve a minőségirányítási rendszer aktualizálása, felügyelete, fejlesztéseHACCP rendszer folyamatos fejlesztése, aktualizálásaJelentések, riportok készítéseAlapanyag specifikációk ellenőrzése, szerződések minőséget érintő részének felügyeleteGyártási és termékkezelési, vizsgálati utasítások készítése, ellenőrzéseAuditokra, hatósági ellenőrzésekre való felkészülés, azokon való részvételBelső auditok megszervezéseVevői reklamációk feldolgozása, gyökérokok javító és megelőző tevékenységek kidolgozásaSzoros együttműködés a termelési területekkelDolgozók oktatása minőségügyi, higiéniaiÜzemi higiéniai szemlék lefolytatásaEsetenként gyártásközi ellenőrzések elvégzéseOlyan stabil, fejlődő, piacvezető élelmiszeripari cégnél dolgozhatsz, ahol több mint 30 éves élelmiszergyártói tapasztalat és tudásbázis található.Versenyképes juttatási csomagÖsztönző mozgóbér rendszerCafeteria juttatásMunkába járási költségtérítésKedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőségStabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttérA munkavégzés napi irodai bejárással történik székesfehérvári irodánkbaÉlelmiszeripari gyártói közegben szerzett 1-3 éves minőségellenőrzési tapasztalatFelsőfokú élelmiszeripari végzettségJártasság az élelmiszerbiztonság területén;
BRC, IFS, HACCP rendszerek ismereteHatározottság, jó probléma megoldó készség, rugalmasság, megbízhatóságIgényes, precíz és önálló munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képességLogikus gyors észjárás, kiváló szervezési és jó problémamegoldó képességMS Office programok magas szintű ismereteQAD program ismereteAngol nyelvtudásAuditori tapasztalat