Minőségirányítási Megbízott

Émi építésügyi minőségellenőrző innovációs nonprofit korlátolt felelősségű társaság - Szentendre
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság minőségirányítási rendszerének támogatása és fejlesztése az adott szabványoknak, jogszabályoknak megfelelően;
A vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyv, kapcsolódó dokumentumok és bizonylatok naprakész állapotban tartása;
Az Integrált Irányítási Rendszerhez tartozó szabályozás betartásának felügyelete, szúrópróbaszerű ellenőrzése, az ellenőrzés során feltárt nem megfelelőségek szabályozás szerinti dokumentálása;
Belső auditok lefolytatása;
Minőségirányítási képzések megtartása;
Integrált irányítási rendszer vezető munkájának támogatása.Változatos szakmai feladatok;
Szakmai képzési lehetőségek;
Támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
Rugalmas munkaidő;
Kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség;
Ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
Munkába járás támogatása;
Hosszú távú együttműködés.Munkavégzés helye:
SzentendreFelsőfokú végzettség;
Minimum 3 éves minőségirányítási területen szerzett tapasztalat;
Microsoft Office magabiztos ismerete;
Jogszabályok és szabványok értelmezésének és gyakorlati alkalmazásának képessége;
Tervezőkészség, prioritások felismerése;
Precíz munkavégzés;
Terhelhetőség, stressztűrő képesség;
Problémamegoldó készség,példamutatás, csapatszellem, határozottság, önállóság.Akkreditált területen szerzett tapasztalat;
MSZ EN ISO 9001, MSZ EN ISO 14001, MSZ EN ISO/IEC 27001, MSZ EN ISO/IEC 17025 és MSZ EN ISO 17065 szabványkövetelmények ismerete, belső auditori végzettség;
MSZ EN ISO 37001 és MSZ EN ISO 37002 szabványismeret;
Azonnali munkakezdés.