Minőségirányítási Csoportvezető

Rosenberger magyarország kft. - Jászárokszállás
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Fejlesztési és költségcsökkentési projektekben való aktív részvételAuditok előkészítésében, levezetésében való közreműködésMinőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítéseReklamációkezelők vevői és belső és minőségkörök teljes körű támogatásaAktív részvétel és támogatás a napi termelési meetingekenKapcsolattartás a társosztályokkal és a német anyacéggelVersenyképes jövedelemFolyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségStabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőségDinamikus, jó csapat, összetartó kollégákMűszaki végzettségAlapos műszaki ismeretek műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközökAktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyarántÖnálló, precíz, pontos munkavégzésKiváló kommunikációs készség, határozott fellépésKiváló problémamegoldó képességEgyéni és csapatmunkában történő munkavégzésFelhasználói szintű számítógépes ismeretAutóiparban szerzett tapasztalatMinőségbiztosítási ismeretekAuditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalatHibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete 8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.