Minőségellenőrzési Technikus

Mol nyrt. - Algyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Downstream MOL, DS Termelés MOL, Minőségellenőrzés MOL, Regionális Kitermelő és Feldolgozó Telepi Laborok MOL munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Minőségellenőrzési technikus
Munkarend:
Folyamatos nappalos műszak, 12 órás munkarend (7:
00-19:
00)
Munkavégzés helye:
Algyő, MOL ipartelep laborépület
Főbb feladatok:
A laboratóriumban elemzésre kerülő mintákhoz kapcsolódó mintavételi, minta előkészítési feladatok és laboratóriumi mérések elvégzése, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, az adatok számítógépes feldolgozása, a kiszállításra kerülő termékek bizonylatolása.
Egyedi és speciális vizsgálatok, adatgyűjtések végzése.
A vizsgálatokhoz kapcsolódó ellenőrzési és kalibrálási tevékenységek végrehajtása.
Az integrált irányítási rendszerek (KIR, MIR, MEBIR, Akkreditáció) dokumentumaiban foglaltak betartása.
Követelmények:
Szakirányú középfokú végzettség
MS Office felhasználói szintű ismerete
„B” kategóriás vezetői engedély
Előny:
Laboratóriumi szakmai tapasztalat
Minőségirányítási rendszerek ismerete
Amit kínálunk:
Határozatlan idejű kinevezés
Karácsonyi jutalom:
egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
Cafeteria:
számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben.
Élet- és balesetbiztosítása munkaviszonya teljes időtartama alatt.
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést. Wellbeing juttatások:
Az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, Önéletrajz csatolásával jelentkezzen a MOL állásportálján keresztül!